Skvelý variant pre odporcov prezúvania. Celoročné pneumatiky Hankook

Skvelý variant pre odporcov prezúvania. Celoročné pneumatiky Hankook

- in Zaujímavosti
0
Komentáre vypnuté na Skvelý variant pre odporcov prezúvania. Celoročné pneumatiky Hankook

Skúsení motoristi iste vedia, že prezúvanie je niečo, čo nepatrí len do rubriky povinné. Prezúvanie pneumatík chráni vodiča, spolujazdcov a samozrejme aj samotné vozidlo. Jedno vravia odborníci a iné zarytí odporcovia prezúvania. Pre nich si firma Hankook pripravila novinku, ktorá ich iste poteší – celoročné pneumatiky Laufenn G FIT 4S.

Pneumatiky ako stvorené pre slovenské cesty

Hankook je dlhoročným výrobcom pneumatík, ktoré nás už o svojej kvalite presvedčili. Momentálne prišli na trh s úplnou novinkou. Do ich portfólia pribudli celoročné pneumatiky Laufenn G FIT 4S. Tieto pneumatiky potešia všetkých majiteľov malých osobných vozidiel a taktiež menších SUV, pre ktoré sú určené. Vďaka pneumatikám Laufenn môžu vyhodiť staré i zimné pneumatiky a nahradiť ich celoročnými. Druhou skvelou správou je, že sa nemusíte pri Hankook pneumatikách obávať premenlivého zimného alebo horúceho letného počasia vládnuceho posledné roky v našich končinách. Boli vyrobené pre európsky trh, a preto sa vedia plne prispôsobiť tunajším letám i zimám. Ako čerešnička na torte vyznie informácia, že Laufenn G FIT 4S sú určené aj pre tých motoristov, ktorí hľadajú najlacnejšie pneumatiky. Sú totiž spojením bezpečnosti a zároveň primeranej ceny.

Kvalita za priaznivú cenu

Spoločnosť Hankook vsadila pri výrobe pneumatík Laufenn G FIT 4S na stredoeurópsky a západoeurópsky trh, ktorý čoraz viacej volá po lacnejších variantoch pneumatík pri zachovaní štandardov kvality. Pri Laufenn pneumatikách boli obe požiadavky do bodky splnené. Ako už samotné značenie pneumatík Laufenn napovedá, jazda na snehu i počas dažďa im nerobí problém. Vďaka použitiu kremíku pri ich výrobe sa zlepšila priľnavosť na akejkoľvek vozovke. Bezpečne sa môžete cítiť na mokrom snehu i na vlhkej ceste. Dezén týchto pneumatík je vyrobený v tvare písmena V so širokými drážkami, ktoré rýchlo odvádzajú vodu. Kostra Laufenn pneumatík je tvorená oceľovými pásmi s rovnomerným obrysom stabilizujúcim automobil a uľahčujúcim šoférovi ovládať vozidlo i na rozpálenej vozovke. Pri vyšších rýchlostiach sa o bezpečnosť postará plný kryt a jednoprameňový vystužený pätkový drôt. K tomu všetkému sú polodrážky na pneumatikách usporiadané nad behúňom do rôznych uhlov, čo umožňuje plne ovládať vozidlo i v zákrutách za rôznych poveternostných podmienok. Pneumatiky Laufen G FIT 4S sa predávajú vo veľkosti 13 až 18 ″, v šírke 144 až 235 cm, s pomerom strán od 80 do 40 a indexom rýchlosti T až Y.

 

 

 

About the author

You may also like

Dymí vám z výfuku? Takéto môžu byť príčiny

Dym z výfuku auta je bežný jav, no