Skrášlite si domov maličkosťami

Skrášlite si domov maličkosťami

- in Nesmie vám ujsť
940
Komentáre vypnuté na Skrášlite si domov maličkosťami

Veľké zmeny v našich domovoch si vyžadujú veľa plánovania, aj nemalé investície. Preto nás takáto zmena skôr odrádza zo strachu nielen o konečný výsledok, ale najmä pre sumu, ktorú by sme takto nakoniec museli zaplatiť.

Uspokojujeme sa tak s aktuálnym stavom, no ani toto nemusí byť cesta k našej spokojnosti. Občas každý zatúži po zmene aj vo svojom domove. Nemusíte však ihneď plánovať kompletnú rekonštrukciu. Ak chcete spokojne a najmä nerušene bývať je to nemožné. V prípade, že Vaše vybavenie je stále v dobrom stave, no Vy stále hľadáte ako svoj príbytok ešte viac skrášliť, premýšľajte nad maličkosťami.

Drobné sošky, sušené kvety, či sviečky však nemusia vyhovovať každému. Ak sa Vám páčia, mali by krášliť aj Váš domov, no rýchlo zistíte, že udržať tu poriadok je podstatne ťažšie, ako keď na poličkách máte len pár kníh, či napríklad vázu. Naviac, niektoré tieto maličkosti ani nie je možné vyčistiť, a tak ak chcete mať doma vždy čisto, veľmi rýchlo poputujú do koša. Takto môžete neustále kupovať niečo nové, no budú to zbytočne vyhodené peniaze.

Ak ste však skôr minimalista, no predsa by Váš domov potreboval viac farieb, je ideálnou voľbou pekný obraz. Tieto nájdete na umeniesveta.sk a vyberať môžete naozaj zo širokého spektra nielen farieb a motívov. Pokojne tu nájdete aj zaujímavé repliky slávnych obrazov sveta.

Zrejme však taktiež dávate prednosť, aby boli všetky maličkosti pekne uložené a schované na svojom mieste. Toto môže platiť aj pre manželkine šperky, stačí totiž vybrať elegantnú šperkovnicu, ktorá taktiež môže zdobiť spálňu, ale pokojne aj obývačku.

 

About the author

You may also like

Jazdíme bezpečne – prečo brzdové platničky škrípu a kedy ich vymeniť?

Brzdový systém ma priamy vplyv na bezpečnosť jazdy.