Pripravte svoje auto na blížiacu sa jeseň

Pripravte svoje auto na blížiacu sa jeseň

- in Auto, Nesmie vám ujsť
0
Komentáre vypnuté na Pripravte svoje auto na blížiacu sa jeseň
Pripravte svoje auto na blížiacu sa jeseňPripravte svoje auto na blížiacu sa jeseň

Leto sa postupne končí. Ani sa nenazdáme a už nastúpi zhoršujúce sa jesenné počasie, nasledované tuhou a dlhou zimou. Ak chcete zvládnuť všetky jej nástrahy aj na cestách, je dobré sa pripraviť na to, čo vás môže postretnúť. Prípadne, zainvestujte do svojho auta už teraz, pretože niektoré doplnky či vylepšenia dobre poslúžia nielen v zime, ale prakticky v akomkoľvek ročnom období.

Jednoduché, no pekné a praktické

Najmä ak často jazdíte, je témou ochrana povrchu sedadiel. Máme tým na mysli rôzne poťahy alebo čoraz populárnejšie auto tričká. Ak si ich neviete takto na prvú predstaviť, tak vyzerajú v podstate ako klasické tričká, akurát sa nenavliekajú na ľudské telo, ale na sedadlo auta. Ich výhodou je univerzálnosť, pretože sa dajú použiť prakticky v akomkoľvek type auta i na akomkoľvek sedadle. Zídu sa vám aj v lete pri horúčavách, ak chcete sedadlá ochrániť od potu. V zime zase veľmi dobre poslúžia, ak napríklad vonku zmoknete a takto si potom sadáte hneď do auta. Vďaka auto tričkám výrazne zvýšite a predĺžite životnosť sedadiel vo svojom vozidle.

Rohož nemôže chýbať

Do auta si naozaj často sadáme nie z práve ideálnych vonkajších podmienok – ak prší, sneží či mrzne. Často, povedzme v daždi, naozaj nemáme čas sa pred nasadnutím dôkladne očistiť či vyzliecť z bundy. Dovolíme si preto povedať, že autorohože by v aute naozaj nemali chýbať a sú jeho nevyhnutnou súčasťou. Predstavujú jednoduchú, a pritom praktickú voľbu, ako ochrániť interiér a zvlášť podlahu pred znečistením. Ako sme spomenuli, zídu sa nielen v zime, ale aj v iných ročných obdobiach. Navyše, dnes si už viete vybrať autorohož vyslovene a špecificky podľa značky svojho automobilu.

Maličkosti tvoria celok

Možno si poviete, že toto sú maličkosti, a že predsa treba pri aute riešiť viac viditeľné a možno aj atraktívnejšie veci. Avšak práve takéto veci na konci dňa tvoria celok. Preto vám odporúčame pripraviť svoje auto na blížiacu sa jeseň a zimu, a myslieť aj na auto tričká či autorohože.

Zdroj obrázka: NAN2535 / Shutterstock.com

You may also like

Ako chrániť podvozok auta pred koróziou

Podvozok auta je najviac vystavený riziku korózie. Kvôli