Oslávte záver roka na horách

Oslávte záver roka na horách

- in Zaujímavosti
814
Komentáre vypnuté na Oslávte záver roka na horách

Čas dovoleniek už skončil, no to neznamená, že musíte trčať len doma. Výborný relax ponúka určite aj Vaše okolie. Stačí len hľadať. Ak však chcete lepší odpočinok, využite hoci len víkend a vezmite rodinu na hory.

Potešia sa určite nielen deti ale aj manželka. Takýto relax je pre nás predsa dôležitý, tak ho zbytočne neodkladajte a spestrite si aj všedné dni. Leto predsa nie je jediným obdobím v roku, kedy si môžeme dopriať odpočinok od pracovných povinností.

Voľný čas na horách trávime zväčša len pri lyžovačke, no aj jeseň Vás môže uchvátiť. Hry farieb na stromoch, šuchotanie lístia pod nohami sa určite bude páčiť aj deťom. Využite teda aj pekné počasie týchto dní, ktoré nám konečne priniesli aj pár slnečných lúčov. Zabudnite na plánovanie, rýchle akcie sú niekedy tie najlepšie. Ak teda máte čas a počasie Vám praje, zbaľte rodinu a vyrazte na výlet. Takto načerpáte nové sily nielen do pracovných dní, ale podporíte aj svoju imunitu. Aby ste seba, ale aj blízkych ochránili od chrípkových ochorení, pomôže samozrejme pobyt vonku aj zdravá strava.

Niečo sa však plánovať určite oplatí. Zima je už za dverami a keďže záver roka je zväčša voľný, využite tieto dni aj na oddych s rodinou. Pokojne tak môžete nielen Silvestra, ale aj Vianoce stráviť na horskej chate, či lyžovaním. Správne ubytovanie na Silvestra však hľadajte čo najskôr, voľné termíny sa míňajú veľmi rýchlo. Nájsť to pravé môžete aj na kiskatravel.sk.

Zabaviť tých najmenších nie je veľmi jednoduché. Vyžaduje to veľkú fantáziu aj nekonečnú energiu. Na dovolenke to nie je inak, preto sa pripravte na cestu s množstvom hračiek. Možno Vás však skôr ako plánovanie Silvestra zaujíma začiatok školského roka. Deti práve teraz potrebujú množstvo pomôcok, no nezabudnite ani na kresliace potreby.

 

 

 

 

About the author

You may also like

Dymí vám z výfuku? Takéto môžu byť príčiny

Dym z výfuku auta je bežný jav, no