Operatívny lízing sa firmám oplatí

Operatívny lízing sa firmám oplatí

- in Nesmie vám ujsť
1625
Komentáre vypnuté na Operatívny lízing sa firmám oplatí
Calculator and small car (done in 3d)

V súčasnej dobe sa podnikateľom ponúka hneď niekoľko možností, ako zakúpiť nový firemný automobil. Pre väčšinu spoločností nevýhodným variantom je investícia väčšieho kapitálu do obstarania osobných vozidiel a dodávok. Ekonomickejším riešením je operatívny lízing, ktorý je v laickom prekladu charakterizovaný ako dlhodobý prenájom vozidla, respektíve vozidiel.

Spoľahlivý vozový park predstavuje základný stavebný kameň mnohých spoločností, a preto sa operatívny lízing prediera do popredia v oblasti financovania nákupu automobilov. Zahŕňa nespočetné množstvo služieb, ktoré využijete k vlastnému prospechu. Napríklad odpadajú vám starosti so servisom, diaľničnou známkou či poistením. Stačí sa obrátiť na profesionála menom HERTZ Lease, ktorý sa snaží maximálne vyhovieť všetkým svojim zákazníkom.

Prostredníctvom webovej stránky firmy HERTZ Lease stačí vyplniť formulár pre online kalkuláciu operatívneho lízingu. Vzápätí vás kontaktuje špecialista, ktorý vás informuje o ponuke a fixných mesačných výdavkoch na leasing.

Stavte na istotu s full-service operatívnym lízingom

Významná spoločnosť s celoeurópskou pôsobnosťou sa snaží vyhovieť všetkým svojim zákazníkom. HERTZ Lease má v poskytovaniu operatívneho lízingu dlhoročné skúsenosti, pričom v rámci lízingu ponúka nespočetné množstvo služieb. Zaistené sú nasledovné veci:

  • servis a pneuservis,
  • zákonné a havarijné poistenie,
  • platné diaľničné známky,
  • cestná daň,
  • nonstop asistenčné služby vrátane náhradného automobilu na päť dní zadarmo a ďalšie.

Ak teda chcete obnoviť svoj vozový park, stačí vyplniť formulár pre online kalkuláciu. A ak vás zaujme ponuka, ktorú vám jeden z odborníkov predstaví, potom nič nebude brániť v podpise zmluvy. HERTZ Lease sa stane vašim dodávateľom firemných automobilov a vašim radcom v tejto oblasti. Môžete do tohto špecialistu bez pochybností vložiť úplnú dôveru.

 

FOTO: © Vladislav Kochelaevs / Dollar Photo Club

About the author

You may also like

Ako chrániť podvozok auta pred koróziou

Podvozok auta je najviac vystavený riziku korózie. Kvôli