Dovolenka s rodinou? Vyskúšajte tieto jachty!

Dovolenka s rodinou? Vyskúšajte tieto jachty!

- in Nesmie vám ujsť
56
Komentáre vypnuté na Dovolenka s rodinou? Vyskúšajte tieto jachty!

Dovolenka na lodi je v súčasnosti už veľmi obľúbeným spôsobom oddychu. Prenájom jachty je dnes cenovo dostupnou záležitosťou a takého dovolenky využívajú rovnako ako rodiny, tak aj partie priateľov či kolegov. Chystáte sa na dovolenku s rodinou? Môžete využiť prenájom jachty a vydať sa na dobrodružstvo na lodi plné nezabudnuteľných zážitkov. Aké jachty sú vhodné pre rodinné dovolenky?

Dovolenka s rodinou na lodi

Dovolenka na lodi v Chorvátsku so sebou prináša hneď niekoľko výhod oproti dovolenkám v bežných destináciách. Ponúka možnosť plaviť sa po pobreží Jadranu a spoznávať autentickosť prostredia. Môžete objavovať krásne zátoky, ktoré ponúkajú maximálne súkromie, a tak je tento typ dovolenky vhodný pre tých, ktorí nemajú radi preplnené pláže. Plaviť sa môžete aj na ostrovčeky či do tichých dediniek, ale aj do rušných mestečiek s cieľom objavovať čulý dovolenkový život. Môžete ochutnávať tradičnú chorvátsku kuchyňu, spoznávať kultúru a históriu, ale aj si užívať jedinečný život na lodi plný zábavy a využiť rôzne hračky na vodu Takýto typ dovolenky je vhodný pre všetkých, od tých najmenších po najstarších. Môžete zakotviť kdekoľvek alebo sa hoc aj celý deň plaviť. To, ako svoju dovolenku strávite je len a len na vás. Ak zvažujete prenájom jachty na vašu najbližšiu rodinnú dovolenku, určite vás bude zaujímať, ktoré lode sú vhodné pre rodiny.

Akú loď si vybrať?

Pre rodinné dovolenky sú skvelou voľbou katamarány. Katamarán disponuje dvoma trupmi, čo z neho robí komfortnú loď, ktorá sa počas plavby nenakláňa tak, ako napríklad  plachetnice. Väčšinu času je poháňaný dvoma motormi. Zároveň v podpalubí ale aj na palube poskytuje dostatok miesta, a tak je vhodným typom lode aj pre dovolenky pre početnejšie rodiny.

Princess Seline

Princess Seline LAGOON 560 S2 je v podstate rodinným pojazdným houseboat-om, ktorý si so sebou môžete vziať do (nielen) azúrových zátok Jadranského mora. LAGOON 560 S2 je moderne vybavený katamarán. Je vhodný pre veľké rodiny, pretože disponuje dostatočne veľkým, luxusne vybaveným priestorom. Katamarán LAGOON 560 S2 sa vyznačuje stabilitou na mori, čo ho robí ideálnym typom lode pre rodiny s deťmi, ale aj pre tých, ktorí sa obávajú nevoľnosti z plavby. Interiér je komplexne vybavený všetkým, čo počas dovolenky budete potrebovať. Princess Seline LAGOON 560 S2 disponuje štyrmi spálňami, obývacím priestorom, plne vybavenou kuchyňou, kúpeľňou a toaletou. Všetko vybavenie je moderné a komfortné. Okrem toho je loď Princess Seline LAGOON 560 S2 vybavená GPS navigáciou. Na palube Princess Seline LAGOON 560 S2 budete mať dostatok miesta na to, aby ste si užívali pohľad na more počas plavby či opaľovanie sa.

Katamarán Hana

Hana LAGOON 450 S je loď, ktorá je navrhnutá pre veľkú rodinu. Disponuje inteligentným rozložením paluby, pričom ponúka bezpečné miesto pre kormidlovanie. Je ľahko ovládateľná, zvládnu to aj dve osoby. Hana LAGOON 450 S má širokú palubu a bezpečné zábradlia. Okrem toho je vysoko výkonná a je vhodnou loďou do každého počasia. V podpalubí lode Hana LAGOON 450 S nájdete štyri spálne, obývačku s kompletne vybavenou kuchyňou, kúpeľňu, toaletu. Predný kokpit ponúka rozsiahly priestor na opaľovanie a zadný kokpit má okrem priestoru na opaľovanie aj priamy prístup ku kormidlu.

Dovolenka na lodi je skvelým zážitkom pre celú rodinu. Prináša so sebou oddych, relax ale aj zábavu a trochu adrenalínu počas plavby. Na svoje si počas takejto dovolenky príde každý a nudiť sa rozhodne nebudete. Práve naopak, každý deň na lodi je výnimočný a iný. Počas dovolenky na lodi sami rozhodujete o tom, čo budete robiť, kam sa vydáte a kde zakotvíte. Prenájom jachty je dnes už dostupnou záležitosťou pre každého, a tak sa aj vy môžete spolu so svojou rodinou vydať na dovolenku plnú dobrodružstva na mori. Takúto dovolenku snov na špeciálne vybavených katamaranoch ponúka na Slovensku profesionálna agentúra Luxury Sailing.

You may also like

Dymí vám z výfuku? Takéto môžu byť príčiny

Dym z výfuku auta je bežný jav, no