2 Športiaky, ktoré vás vezmú aj na výlet do hôr

2 Športiaky, ktoré vás vezmú aj na výlet do hôr

- in Zaujímavosti
0
Komentáre vypnuté na 2 Športiaky, ktoré vás vezmú aj na výlet do hôr

Predstavte si, že vlastníte športiak Opel Grandland alebo Opel Corsa. S takýmito automobilmi by bola škoda nevybrať sa aj na náročnejšie cesty. Napríklad do hôr.

Výbava športiakov Opel

Tieto autá disponujú vlastnosťami ako sú moderné, dynamické línie, offroad vzhľad či zvýšená poloha sedadiel. Pri modeli Opel Grandland si môžete zvoliť aj elektronický regulačný systém Grip Control, ktorý spolu s pneumatikami M&S zaručuje špičkovú trakciu v rozličných jazdných situáciách.

Nový Opel Corsa zase zaujme pôsobivou prednou časťou a výraznou siluetou. Pre výraznejší športový vzhľad zvoľte výbavu GS Line s osobitým dizajnom, vrátane špeciálneho predného a zadného nárazníka, chrómového výfuku a špeciálnych diskov kolies.

2 tipy na výlet do hôr športiakom

Prinášame vám tipy na miesta, kde sa len tak ľahko s obyčajným autom nevyškriabete, no špičkové športiaky ju zvládnu.

Koliba u Kuba, Hruštín

Táto dedinka na Orave, medzi Dolným Kubínom a Námestovom je pre vás to pravé orechové, pokiaľ túžite po výlete mimo civilizácie. Leží v nadmorskej výške takmer 1000 metrov, 8 kilometrov od najbližšej dediny. Je tu krásne, ale rovinu nehľadajte. Len kopčiská s ozrutným stúpaním. Naozajstná testovačka pre vaše nohy i auto.

Mikulčin vrch

Ide o vrchol kúsok od Veľkej Javoriny a Veľkého Lopeníku, 17 kilometrov od Nového Mesta nad Váhom, kúsok za hranicami. Cesta nahor aj nadol je naozajstnou výzvou. Chce to poriadne auto a zdatného šoféra. No a keď budete hore, pokochajte sa nádhernými výhľadmi na Biele Karpaty. Hore nájdete niekoľko chát so stravovacími možnosťami, wellness a v zime aj s lyžovačkou.

 

 

You may also like

Ako chrániť podvozok auta pred koróziou

Podvozok auta je najviac vystavený riziku korózie. Kvôli