Dunlop prináša na trhu s pneumatikami celoročnú novinku

Dunlop prináša na trhu s pneumatikami celoročnú novinku

- in Nesmie vám ujsť
0
Komentáre vypnuté na Dunlop prináša na trhu s pneumatikami celoročnú novinku

Rozdeľovanie pneumatík podľa sezón už nie je také bežné, ako tomu bolo kedysi. Výrobcovia sa snažia motoristom všetko zefektívniť a zjednodušiť, čo má za následok, že sa celoročné pneumatiky vyrábajú stále viac. Najnovší model prináša značka Dunlop, pre ktorú je to premiéra tohto druhu.

Zabudnite na prezúvanie

Celoročné pneumatiky si zamilovali už mnohí vodiči, ktorým sa nechce neustále gumy prezúvať a skladovať. Kým pred pár rokmi sme o takomto výrobku mohli len snívať, dnes sa svetové značky predbiehajú v tom, kto prinesie lepšiu kvalitu a jazdné vlastnosti. Totálnou novinkou na trhu sú nové pneumatiky Dunlop Sport All Season, vďaka ktorým značka doplnila svoje portfólio. Keďže doteraz boli pod touto značkou vyrábané len klasické letné a zimné pneumatiky, pre Dunlop ide v tomto smere o premiéru. Gumy predstavujú jedinečný koncept s rebrovým dezénom a trom dôležitými konštrukčnými prvkami. Pneumatiky disponujú konštrukciou s tvarovými zámkami, vďaka čomu ponúkajú na suchom povrchu výnimočnú ovládateľnosť. Kombináciou silných podkladových plátien a pevnej vrchnej vrstvy je podporená športová jazda v zákrutách tým, že vozidlo získava lepšiu stabilitu.

Behúň ,,aqua-eject“ vytláča z pneumatík vodu, čím dokáže aj na mokrom povrchu zabezpečiť silné brzdné vlastnosti. Vysoko objemové dezénové drážky a radiálne záberové hrany majú za úlohu sa lepšie dotýkať vozovky, čím sa voda zo stôp dostane omnoho rýchlejšie. Pneumatiky Dunlop Sport All Season obsahujú zmes prispôsobivú ku každému počasiu, čo je zárukou optimálnej výkonnosti pri rôznych teplotách a poveternostných podmienkach. Výrobca tak vstupuje na trh s novými pneumatikami, o ktoré budú mať záujem najmä spotrebitelia očakávajúci skvelé jazdné vlastnosti pri všetkých druhoch počasia. Ak by sme sa pozreli na rozmery pneumatík, ponuka v tomto prípade zahŕňa 31 produktových čísiel v rozmeroch od 14 do 18 palcov.

Kedy sa budú dať pneumatiky kúpiť?

Predaj nového modelu značky Dunlop je naplánovaný na október 2020, takže k prvým kúskom sa spotrebitelia dostanú už čoskoro. Určite nejde o tie najlacnejšie pneumatiky na trhu a preto vyberajte s rozvahou. Isté ale je, že sú vhodné na jazdu v širokom teplotnom rozmedzí, vďaka čomu ich nemusíte nikdy dávať z auta dole. Špecifické sú aj výnimočnými brzdnými vlastnosťami a to nielen na suchom, ale aj mokrom povrchu. Celoročné pneumatiky značky Dunlop sú tak výbornou voľbou pre všetkých motoristov, ktorí chcú pohodlie, spoľahlivosť a kvalitu v jednom výrobku.

You may also like

Ako chrániť podvozok auta pred koróziou

Podvozok auta je najviac vystavený riziku korózie. Kvôli