Začínali ako vidiecka autoopravovňa, dnes sú najväčším slovenským predajcom áut

Začínali ako vidiecka autoopravovňa, dnes sú najväčším slovenským predajcom áut

- in Nesmie vám ujsť
318
Komentáre vypnuté na Začínali ako vidiecka autoopravovňa, dnes sú najväčším slovenským predajcom áut

Keď v roku 1993 vznikla na vidieku malá autoopravovňa, len málokto tušil, aký osud je čaká. Priestory garáže vymenila spoločnosť za 12 predajno-servisných centier s novými aj jazdenými automobilmi po celom Slovensku. Dnes predá Final-CD viac ako 4 000 nových vozidiel ročne, vďaka čomu sa môže pýšiť titulom najväčší slovenský predajca automobilov. Táto spoločnosť je skvelým dôkazom, že cieľavedomosť, snaha prinášať zákazníkom stále lepšie služby a láska k svojej práci dokážu veľké veci. Aké značky či služby Final-CD ponúka?

Autorizovaný predajca svetových značiek

Spoločnosť Final-CD poznáme predovšetkým ako autorizovaného predajcu nových vozidiel, ktorý neustále rozširuje svoju ponuku. Dnes v nej nájdeme automobily svetových značiek, ako Land Rover, Jaguar, Volvo, Opel, Peugeot a Citroën.

Najnovšími prírastkami v ponuke sú značky Jaguar, Land Rover a Volvo, vďaka čomu spoločnosť doplnila svoju ponuku aj o skutočne prémiové vozidlá pre najnáročnejších zákazníkov. Vyskúšať si ktorékoľvek z nich môžete v 12 predajno-servisných centrách, ktoré nájdete v Bratislave, Prievidzi, Žiline, Banskej Bystrici a Partizánskom.

V ponuke aj jazdené a predvádzacie vozidlá

Final-CD však poznáme aj ako predajcu jazdených vozidiel, ktorý si dáva obzvlášť záležať na vynikajúcom technickom stave ponúkaných automobilov. Modely v ponuke dokonca disponujú aj medzinárodne rešpektovaným certifikátom Dekra, ktorý je zárukou toho, že vozidlo je 100 % funkčné.

Samozrejmosťou sú aj predvádzacie vozidlá, ktoré sa tešia čoraz väčšej obľube, niet sa čomu čudovať – za vynikajúcu cenu získate auto vo výbornom stave, ktoré vo väčšine prípadov nemá najazdených viac ako 30-tisíc km.

Služby a showroomy na najvyššej úrovni

Za neuveriteľným vývojom spoločnosti nestojí žiaden zázrak, ale drobná, každodenná práca, vďaka ktorej si vybudovala meno medzi zákazníkmi. Final-CD sa snaží zjednodušiť život svojim klientom, výsledkom sú komplexné služby pod jednou strechou: od kúpy vozidla cez servis až po doplnkové služby, ako uskladnenie pneumatík, výkup jazdených vozidiel či predaj náhradných dielov.

Najväčší slovenský predajca automobilov rovnako kladie dôraz na svoje showroomy, ktoré patria medzi najmodernejšie na Slovensku – medzi najnovšie, ktoré sa zároveň radia medzi výkladné skrine, patrí prevádzka Jaguar a Land Rover v Žiline či Citroën v Prievidzi.

 

Chcete si pozrieť ponuku nových či jazdených vozidiel? Navštívte stránku https://www.finalcd.sk/

 

 

About the author

You may also like

Jazdíme bezpečne – prečo brzdové platničky škrípu a kedy ich vymeniť?

Brzdový systém ma priamy vplyv na bezpečnosť jazdy.