Užite si leto po svojom

Užite si leto po svojom

- in Auto
1093
Komentáre vypnuté na Užite si leto po svojom

V tomto čase asi väčšina z nás vyhľadáva najmä exotické krajiny a pobyt pri vode, najlepšie pri mori. Dovolenkárov teda v tomto období stretnete viac než dosť, no Vaša dovolenka by mala byť predovšetkým taká, aby ste si ju užili naplno Vy.

Nemusíte sa tak nechať strhnúť masovým šialenstvom len preto, že všetci cestujú k moru. Organizáciu svojho oddychu teda nenechávajte na nikom inom. Dovolenku predsa môžete strániť takmer kdekoľvek Vás napadne, tak prečo vyhľadávať zástupy dovolenkárov z rôznych krajín?

Aj v zahraničí si môžete vychutnať pokoj, ale aj rušnú atmosféru veľkých mieste, voľba je skutočne len na Vás. Ak sa však neviete dohodnúť s manželkou, skúste urobiť kompromis. Ak nechcete dovolenkovať osamote, no dve za rok si dovoliť nemôžete, dovolenkujte tento rok podľa Vás a budúce leto strávite presne podľa predstáv Vašej polovičky.

Leto však môžete v pohodlí stráviť aj na horách, tu je samozrejme potrebné trochu iné oblečenie, no ani pri mori Vám nikto slnečnú oblohu a vysoké teploty nezaručí. Výhodou je však menej náročné cestovanie kedy pohodlne využijete svoje vlastné auto, no ak sa skutočne chystáte do terénu, poobzerajte sa aj po kvalitných offroad pneumatikách. Tie zabezpečia bezpečnú jazdu aj na nerovnom teréne.

Nech sa už chystáte vyraziť kamkoľvek, v lete by na Vašich cestách rozhodne nemali chýbať polarizačné okuliare. Tie ochránia zrak nielen Vám, ale aj Vaším deťom. Prípravy a najmä balenie kufrov teda rozhodne nezanedbávajte. Zábavu si užijete jedine s pokojnou mysľou, že ste na nič dôležité nezabudli.

 

About the author

You may also like

Jazdíme bezpečne – prečo brzdové platničky škrípu a kedy ich vymeniť?

Brzdový systém ma priamy vplyv na bezpečnosť jazdy.