Trojkolky pre nové pocity pri riadení

Trojkolky pre nové pocity pri riadení

- in Zábava
0
Komentáre vypnuté na Trojkolky pre nové pocity pri riadení
Trojkolky pre nové pocity pri riadení

Pravidlo menej je viac iste neplatí pre trojkolky. Garantujeme vám, že tri kolesá sú v tomto prípade oveľa lepším variantom ako dve na motorke. Jazda na trojkolke vždy prináša jazdcovi nové pocity pri riadení. Tieto pocity sa nedajú porovnať s riadením motorky či automobilu. Trojkolky majú sedenie tak nízko nad vozovkou, že sa budete cítiť ako motor stroja. Aké benefity a pocity trojkolky prinášajú?

Čo potrebujete na riadenie trojkolky

Na riadenie trojkolky nepotrebujete žiadne špeciálne zručnosti. Prakticky sa tieto stroje riadia sami, keďže majú automatickú prevodovku. Všetky systémy v trojkolke sú podriadené tomu, aby sa jazdec nielen cítil, ale tiež jazdil maximálne bezpečne. Tri kolesá sú zárukou toho, že sa stroj pohybuje stabilne po vozovke aj pri vysokej rýchlosti alebo pri vyberaní zákrut. Okrem toho je vnútro trojkolky skonštruované pre komfortné a predovšetkým ergonomické sedenie. Jazda na trojkolke je možná, podobne ako pri riadení štvorkolky, s vodičským oprávnením typu B. A podobne ako štvorkolka, vám aj trojkolka zaručene vženie adrenalín do žíl.

Hor sa za dobrodružstvom

Trojkolky sú priam predurčené pre dlhé trasy a nové dobrodružstvá. Okrem vysokej miery stability sú pohodlné, takže sa pri ich riadení budete cítiť ako pri riadení automobilu. S tým rozdielom, že pocítite vietor vo vlasoch a vynoria sa vám pred očami všetky horizonty v nových farbách. Zo sedadla trojkolky je svet akosi viac farebný a zábavný. Dlhé cesty sú s trojkolkou možné aj z toho dôvodu, že disponuje dostatočne veľkým objemom odkladacieho priestoru. Niektoré modely majú kapacitu úložného priestoru vyše 100 l.

Pre nepoznané potešenie z jazdy

Na trojkolkách vás nebudú otravovať vibrácie a nemusíte sa zaoberať ani preraďovaním. Pri obchádzaní v zákrutách len uvidíte motorkárov ako sa bijú s poryvmi vetra a vy okolo nich prefrčíte bez najmenšieho zaváhania. Vďaka automatickej prevodovke sa budete tešiť z jazdy a poteší vás tiež spotreba, ktorá je výkonným motorom optimalizovaná. Potešenie z jazdy bude dokonca trojnásobné, pretože sa po vás bude obzerať každý, kto sa nachádza na vozovke i mimo nej. Vzhľadovo sa trojkolkám nevyrovná žiadne iné vozidlo. Niektoré značky dokonca ponúkajú stroje, na ktorých sa dajú meniť panely, čo znamená, že každý deň si vyberiete novú farbu podľa vašej nálady.

 

 

 

You may also like

Jazdíme bezpečne – prečo brzdové platničky škrípu a kedy ich vymeniť?

Brzdový systém ma priamy vplyv na bezpečnosť jazdy.