Poistenie auta online. Rýchlo a jednoducho.

Poistenie auta online. Rýchlo a jednoducho.

- in Nesmie vám ujsť
0
Komentáre vypnuté na Poistenie auta online. Rýchlo a jednoducho.

V aktuálnej situácií sa život mnohých z nás musel preniesť online. Pracujeme, vzdelávame sa, chodíme do kina alebo platíme účty dotykom prsta. Na diaľku sa dá už v dnešnej dobe riešiť aj mnoho nutností, medzi ktoré patrí aj získanie povinného zmluvného poistenia. Viete ako na to?

PZP je na cestách nutnosť, najvýhodnejšie podmienky však nie.

Povinné zmluvné poistenie, alebo takzvané PZP pozná určite každý, kto niekedy sadol za volant. Zákonom stanovená poistka, ktorá za nás uhradí veľkú časť účtu, ak spôsobíme nehodu. Vieme, že za jej ignorovanie nás čakajú mastné pokuty a preto to drvivá väčšina z nás neriskuje. Avšak nie je poistka ako poistka a to, že pravidelne platíme za poistenie auta, nemusí automaticky znamenať, že využívame ten najvýhodnejší produkt. Mnohí z nás považujeme PZP za formalitu a to je veľký omyl. Dobrá zmluva nám môže nielen ušetriť desiatky eur ročne, no najmä nás chrániť v krízovej situácií.

Ako získať najvýhodnejšie poistenie z pohodlia domova?

Najmä v dnešných zložitých časoch je presunutie akejkoľvek služby online obrovskou výhodou. Vybavenie formalít prostredníctvom zopár klikov nie je len pohodlné ale najmä bezpečné. Online kalkulačka PZP je kvalitný filtrovací software vyvinutý za asistencie skúsených poisťovacích agentov. Funguje na základe nami zadaných informácií, ako sú naše osobné údaje a vodičské skúsenosti alebo technické vlastnosti vozidla, ktoré chceme poistiť.

Následne nám systém bezplatne vyberie z aktuálnych ponúk tie najvýhodnejšie, ktoré môžu slúžiť len na obyčajné porovnanie. V prípade, že máme možnosť získať výhodnejší produkt, o nové poistenie požiadame v priebehu pár minút v rovnakom systéme.

Okrem pohodlia a bezpečia domova a bonusu za uzatvorenie zmluvy online, nemusíme pred jazdou čakať, kým nám dokumenty dorazia do poštovej schránky, pretože budú zaslané emailom.

Porovnajte si vaše PZP online a zistite, či ste obišli s najlepšou ponukou na trhu.

You may also like

Jazdíme bezpečne – prečo brzdové platničky škrípu a kedy ich vymeniť?

Brzdový systém ma priamy vplyv na bezpečnosť jazdy.