Pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 6 na vzostupe medzi hviezdy

Pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 6 na vzostupe medzi hviezdy

- in Nesmie vám ujsť
0
Komentáre vypnuté na Pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 6 na vzostupe medzi hviezdy
Pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 6 na vzostupe medzi hviezdyPneumatiky Eagle F1 Asymmetric 6 na vzostupe medzi hviezdy

Známy výrobca pneumatík spoločnosť Goodyear sa snaží prispôsobiť trhu s pneumatikami vo všetkých smeroch. Medzi ich pneumatikami nájdete všetky typy sezónnych pneumatík, ktoré sa radia medzi špičku. Goodyear však zájde oveľa ďalej a chystá sa obľúbené Eagle F1 Asymmetric 6 vyrábať v širšej ponuke v rôznych rozmeroch.

Pneumatiky s asymetrickým vzorom dezénu sú stále populárnejšie

Niekomu záleží na tom, aby mal na kolesách trendové hliníkové disky a inému záleží hlavne na bezpečnosti jazdy. Ak patríte do druhej skupiny motoristov, tak viete, že pneumatiky s asymetrickým dezénom patria medzi najbezpečnejšie. Zimné i letné pneumatiky s asymetrickým dezénom lepšie reagujú na zmeny počasia. Samozrejme, že v zime musíte na kolesá nasadiť aj reťaze na dodávky, SUV a iné vozidlá. Asymetrické pneumatiky sa skladajú z dvoch rôznych častí. Vnútorná časť zabezpečuje odvod snehu či dažďovej vody z povrchu pneumatiky. Týmto spôsobom sa eliminuje riziko šmyku. Vonkajšia časť pneumatiky sa stará o vyššiu stabilitu vozidla na vozovke. Tuhšie bloky sú anjelom strážnym v zákrutách i pri vyššej rýchlosti. Pneumatiky s asymetrickým dezénom síce patria k drahším, ale tiež najkvalitnejším pneumatikám.

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 pre všetky modely vozidiel

Goodyear sa prispôsobuje trhu s pneumatikami, ktorý sa začína čoraz viac orientovať na väčšie vozidlá. Dopyt po SUV automobiloch rastie. S dopytom rastie aj ponuka pneumatík pre tento model vozidiel. Už o rok by mal Goodyear na pulty predajní priviesť vyše 65 prevedení pneumatík Eagle F1 Asymmetric 6 s rôznymi rozmermi. Tento trend iste napodobnia i iné obľúbené značky, napríklad pneumatiky Kormoran. Medzi najviac žiadané v súčasnosti patria pneumatiky pre SUV vozidlá, ktoré z vrchných priečok vytláčajú sedany. Goodyear zmenil výrobný postup a pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 6 sú vyrobené z tvrdších zmesí, aby odolali aj vyššej váhe vozidiel SUV. Zároveň sa znížila hmotnosť pneumatík, ktoré sa stávajú svižnejšie v každej situácii. Tak ako iné značky asymetrických pneumatík, sa pneumatiky Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 vyznačujú kratšou brzdnou dráhou, dlhšou životnosťou, nízkou hladinou hlučnosti a optimálnymi jazdnými vlastnosťami.

 

 

 

About the author

You may also like

Ktorá metóda opravy preliačin na aute je cenovo najvýhodnejšia?

Preliačiny na aute vznikajú z rôznych príčin. Či už