Lincos.sk – lacná výbava pre autoservis a dielňu

Lincos.sk – lacná výbava pre autoservis a dielňu

- in Nesmie vám ujsť
3385
Komentáre vypnuté na Lincos.sk – lacná výbava pre autoservis a dielňu

Oprava alebo údržba automobilu nemusí byť až taká náročná, ako sa na prvý pohľad zdá. Mnoho činností zvládnete spraviť aj bez toho, aby ste museli navštíviť autoservis alebo zavolať mechanika. Vyzutie pneumatík, vyváženie kolies, výmena oleja alebo batérie… Toto všetko je možné urobiť aj doma, pokiaľ na to máte správne náradie a vhodné podmienky. Určite sa oplatí investovať do vybavenia, pomocou ktorého môžete vykonávať menšie opravy a výmeny bez odbornej pomoci. Pohodlná domáca dielňa nesmie zaiste chýbať žiadnemu zodpovednému vodičovi a domácemu majstrovi. No v prípade, že sa radíte k profesionálom a vlastníte špičkový autoservis, máme tu tip aj pre Vás. Náš internetový obchod Lincos.sk ponúka okrem širokého sortimentu aj videá, ktoré Vám pomôžu pri niektorých svojpomocných opravách. Okrem automobilového príslušenstva nájdete u nás rôzne diely, súčiastky, nábytok, zdviháky a náradie, ktoré tu zvyknú nakupovať aj poprední majitelia autoservisov. Tí už vedia, že naše meno je zárukou kvality a bezkonkurenčných cien.

 

Prečo práve Lincos.sk?

Sme spoločnosť, na ktorú sa môžete obrátiť, ak hľadáte kvalitné dielenské vybavenie a náradie pre autoservisy. Ponúkame predaj pneumatík, pneumatického, klampiarskeho a ručného náradia, meracích zariadení, zdvihákov, rozvodov, nábytkových zostáv, pieskovacieho nábytku, čistiacich prostriedkov, rôznych druhov ohrievačov a oblečenia Lincos. Snažíme sa o to, aby sme náš sortiment neustále rozširovali. Takto sa nemôže stať, že by ste u nás niečo nenašli. V prípade, že sa tak predsa stane, vieme Vám to expresne zohnať. Spokojnosť našich zákazníkov je kľúčom k nášmu úspechu, a preto pristupujeme ku každému klientovi priateľsky a individuálne. Predávame to najkvalitnejšie a najspoľahlivejšie dielenské vybavenie, ktoré zaiste využijete aj pri oprave a údržbe Vášho vozidla. Nezabúdajte automobilu previesť pravidelné prehliadky  a akékoľvek poruchy riešte ihneď.

 

Klienti môžu očakávať

  • Vysoko kvalitný sortiment, ktorý ponúkame za tie najnižšie ceny v porovnaní s konkurenciou
  • Pravidelne aktualizovaný sortiment
  • Odborné poradenstvo aj prostredníctvom emailu alebo telefonicky
  • Akcie, kde môžete ušetriť až 80% z pôvodnej ceny výrobku11
  • Rýchle spracovanie objednávky a dodanie tovaru
  • Bezproblémové vybavenie reklamácie

Plusy a prednosti

  • Flexibilita
  • Rýchlosť dodania
  • Budovanie dlhodobých vzťahov s našimi zákazníkmi
  • Spokojnosť zákazníkov

 

Už viete, prečo sa oplatí nakupovať v spoločnosti Lincos? V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok nás kontaktuje na našej stránke www.lincos.sk alebo na telefónnom čísle 0915 155 468 a my Vám radi pomôžeme.

 

Foto: lincos.sk, flickr.com

About the author

You may also like

Ako chrániť podvozok auta pred koróziou

Podvozok auta je najviac vystavený riziku korózie. Kvôli