Cooperit – elegantné prístrešky pre vaše vozidlá

Cooperit – elegantné prístrešky pre vaše vozidlá

- in Auto
2094
Komentáre vypnuté na Cooperit – elegantné prístrešky pre vaše vozidlá

O nadchádzajúcej zime sa polemizovalo už skutočne mnoho. Každopádne to vyzerá tak, že pokojné zimné obdobie ako bolo minulú sezónu pravdepodobne nehrozí. Tešiť sa zaiste budú lyžiari a deti, no najmä motoristom pridá bohatá nádielka snehu vrásky na čele. Ak je skutočne pravdou tvrdenie o tom, že nás čaká najsilnejšia zima za posledných sto rokov, potom sa máme čoho obávať. Nemáte garáž a vozidlo parkujete iba tak na ulici? Skvelou alternatívou môže byť aj prístrešok na auto. S našou spoločnosťou Cooperit s.r.o. sa môžete pripraviť na dokonalé spojenie praktickosti, spoľahlivosti, elegancie a moderného štýlu. Záleží iba na Vás, nakoľko si svoj automobil ceníte, no zaručene by stálo za to, aby ste mu pripravili spoľahlivý štít pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi.

altanok

Žiadna klasika, skôr moderný trend

Naše produkty nájdete aj na webe auto-pristresok.sk. Prístrešok nepotrebuje veľa miesta a tvorí prirodzenú súčasť exteriéru domu. Stane sa pekným doplnkom a moderným riešením Vašich problémov s ochranou vozidla. Pokiaľ navštívite našu stránku, tak sa presvedčíte, že nejde o žiadnu drevenú či zváranú konštrukciu, ktoré sa považujú za bežnú klasiku. Unikátne prístrešky sú novým trendom, a preto sa hodia i k atraktívnym novostavbám. Váš štvorkolesový miláčik tak získa miesto, po ktorom dlho túžil. Vybrať si môžete zo štyroch modelov: LINEA, NEO, MYPORT alebo PORTOFORTE. U každého z nich dominuje kvalitné technické a priestorové riešenie. Konštrukcia je zložená z eloxovaného hliníka, čo zaručuje vyššiu ochranu pred koróziou. V ponuke nájdete tiež dvojitý alebo trojitý oporný systém garantujúci absolútnu stabilitu a odolnosť.

Originalita z Japonska

Prístrešky od našej spoločnosti sú atraktívne i z toho dôvodu, že ide o originálny japonský sortiment spĺňajúci i tie najprísnejšie celosvetové normy. Dôkazom toho je označenie o CE zhode. Veríme, že Vám záleží na kvalite, a teda sa nedáte oklamať lacnými napodobneninami niektorých predajcov. Na trhu je mnoho spoločností, ktoré Vám ponúknu altánok pre automobil, no iba hŕstka sa môže úprimne zaručiť za ich spoľahlivosť. Trvácnosť a statika sú tu pritom nesmierne dôležité. My sa od konkurencie líšime v prvom rade kvalitou, no tiež stabilitou a dizajnom. Určite Vám nie je jedno, či bude na Vaše vozidlo v zime padať sneh alebo nie, ale ani to, či naň bude v lete pražiť slnko. Kvalitu, spoľahlivosť i praktickú stránku môžete teraz vyriešiť naozaj na úrovni. Naše prístrešky dokážu odolať rýchlosti vetra do 150 km/h a hodia sa pre všetky typy vozidiel, pretože ich ponúkame v typizovanej základnej línií, ktorú spravidla obľubujete.

Budeme sa tešiť, keď i vďaka nám zvládnete zimu ľahšie.

Foto: auto-pristresok.sk

About the author

You may also like

Jazdíme bezpečne – prečo brzdové platničky škrípu a kedy ich vymeniť?

Brzdový systém ma priamy vplyv na bezpečnosť jazdy.