Autopožičovňa TATRAN – vozidla pre každého

Autopožičovňa TATRAN – vozidla pre každého

- in Nesmie vám ujsť
1161
Komentáre vypnuté na Autopožičovňa TATRAN – vozidla pre každého

Chystáte sa spríjemniť svoj deň výletom do Tatier? Pomôžeme Vám zjednodušiť a užívať si peknú dovolenku.

Naša autopožičovňa vám zaručí, že vám z vášho výletu nič neunikne. A hlavne vďaka tomu, že požičiavanie áut je u nás výhodnou záležitosťou. Prečo je u nás požičiavanie áut výhodné? Autopožičovňa  TATRAN sa vyznačuje profesionalitou a prenájom áut už vyše 20 rokov. U nás máte široké ponuky vozidiel, ktoré sa vyznačujú svojou elegantnosťou, jednoduchosťou a spoľahlivosťou.

Nechýbajú u nás samozrejme ani autá s manuálnou aj s automatickou prevodovkou s dieselovým alebo benzínovým pohonom. V niektorých požičovniach máte možnosť si prenajať aj 7 miestne auto. Okrem vozidiel máte možnosť si prenajať aj doplnkové služby ako napríklad vybavenie auta s kvalitnou detskou sedačkou  alebo prenájom auta spoločne s vodičom. Spomínané veci si u nás dokážete rezervovať prostredníctvom záväznej rezervácie, ktorá vám zaručí, že vaše objednané auto bude na dohodnutom mieste k dispozícii. Všetky tieto veci spolu s ďalšími výhodami máte u nás dostupné 24 hodín denne. Prenájom je dostupný po dohode aj na letiskách Košice, Bratislava, Krakov, Viedeň a Budapešť alebo na vybranej adrese v SR. V prípade záujmu si môžete vyhľadať informácie priamo na stránkach našej autopožičovne bez nutnosti zbytočnej registrácie.

Potrebujete spoľahlivý odvoz, ktorý by vám zaručil rýchlosť a pohodlie? Nečakajte dlho a doprajte si luxus vďaka našej autopožičovne.

You may also like

Ako chrániť podvozok auta pred koróziou

Podvozok auta je najviac vystavený riziku korózie. Kvôli