Akými darčekmi prekvapíte muža? Tieto tipy využijete

Akými darčekmi prekvapíte muža? Tieto tipy využijete

- in Zábava
0
Komentáre vypnuté na Akými darčekmi prekvapíte muža? Tieto tipy využijete
Akými darčekmi prekvapíte muža? Tieto tipy využijeteAkými darčekmi prekvapíte muža? Tieto tipy využijete

Chcete darovať mužovi k narodeninám niečo nezabudnuteľné? Zážitkové darčeky pre mužov sú vynikajúcou voľbou, pretože vytvárajú stále spomienky a prinášajú niečo nové i vzrušujúce do všedného života. Niekoľko nápadov na zážitkové darčeky, ktoré určite oslnia mužov pri príležitosti ich narodenín, nájdete v riadkoch nižšie.

Vzrušujúce jazdy s nevšednými vozidlami

Ak váš partner miluje rýchlosť a rýchle vozidlá, darujte mu darčeky k narodeninám v podobe jazdy na pretekárskej dráhe. Oslovte agentúry a vyberte mu jazdu v rýchlych športových autách ako sú Ferrari, Lamborghini alebo Porsche. Skvelý tipom ako zážitkový darček pre muža sú tiež preteky na formuly alebo jazda v teréne na štvorkolke. Vskutku zaujímavá bude pre každého muža jazda vo vojenskom tanku.

Keď je muž s hlavou v oblakoch

Voziť sa rýchlymi autami je skvelé, ale vzrušujúcejšie bude, keď umožníte mužovi letieť lietadlom. Avšak nie obyčajným dopravným lietadlom. Vyberte mu ako darček k narodeninám let stíhačkou, nechajte ho sa preletieť ponad mesto vetroňom alebo si zakrúžiť nad vodnou hladinou v hydropláne. Vďaka zážitkovým agentúram je možné uskutočniť rôzne bláznivé nápady a vyskúšať si dokonca pilotovať rozmanité druhy lietadiel.

Môžete byť trochu egoistka a kúpiť pohodový vyhliadkový let. Vyhliadkové lety sú rovnako dobrou ideou ako zážitkové darčeky pre ženy i mužov. Opäť sa dajú vybrať rôzne druhy lietadiel, napríklad vrtuľník. Rozhodnúť sa môžete medzi letom cez deň i v noci. Dôležité je tiež to, či chcete letieť nad mestom, alebo si užiť výhľad na prírodné krásy.

Niečo pre športových maniakov a fanúšikov

Nič nepoteší muža viac ako to, keď mu kúpite permanentku na futbalové či hokejové zápasy obľúbeného tímu. Alebo mu zožeňte vstupenku na besedu so športovým klubom. Bude mať možnosť svoje idoly osobne stretnúť, vyfotiť sa s nimi a získať cenné podpisové kartičky.

Keď je váš partner športovo založený, doprajte mu nadobudnúť nové športové zručnosti. Môžete mu kúpiť tréningy s golfovým inštruktorom alebo lekcie wakeboardingu. Skutočne zaujímavým nápadom je lietanie na paraglidingovom klzáku. Umožnite mu si pargliding vyskúšať a absolvovať aj kurz, aby mohol následne lietať v tandeme s vami.

 

 

 

You may also like

Ktorá metóda opravy preliačin na aute je cenovo najvýhodnejšia?

Preliačiny na aute vznikajú z rôznych príčin. Či už