Máte slabosť pre riziko?

Máte slabosť pre riziko?

- in Nesmie vám ujsť
957
Komentáre vypnuté na Máte slabosť pre riziko?

Hazard sprevádza naše kroky už od nepamäti. Pokúšať šťastie a veriť, že predsa len je možné vyhrať aspoň menšiu sumu je tak pre nás pomerne bežné. Obľubujeme teda rôzne hry, v ktorých je riziko väčšie alebo menšie, no vždy je väčšia šanca, že o vsadené peniaze prídeme, ako by sme si prilepšili k výplate.

Na výber teda máme viacero možností a vidina výhry nás vie neraz až zhypnotizovať. Stačí teda malá nepozornosť a spadnete do pasce, z ktorej nie je také ľahké vyjsť. Hazardu sa dá veľmi ľahko podľahnúť, a ak raz stratíte prehľad, ani sa nenazdáte a veľmi ľahko prídete aj o svoje posledné peniaze. Aj táto forma závislosti je teda veľmi nebezpečná a neraz zničí aj celú rodinu. Ak si narobíte takéto dlhy, čoskoro Vás môže navštíviť aj zástupca exekútorského úradu z Bratislavy a s vymáhaním iste nechcete mať vlastné skúsenosti.

Na to stačí málo. Častejšie vynechajte návštevu stávkovej kancelárie a dajte si aj pauzu napríklad s výhernými automatmi. Ak Vás však stále láka táto možnosť. Vzdajte sa aspoň možnosti na výhru a zahrajte si ich online, a to celkom zadarmo. Ani prípadná prehra Vás tak nebude mrzieť, keďže neprídete o svoje ťažko zarobené peniaze. Takúto možnosť nájdete aj na casinoarena.cz. Radosť z toho bude určite mať celá rodina a najmä manželka.

Treba si uvedomiť, že Vaše šance na skutočnú výhru sú len veľmi malé, preto sa skôr oplatí šetriť, ako zbytočne „investovať“ do takéhoto neistého konca pre Vás. Ak si totiž spočítate, koľko ste ochotní mesačne a ročne vraziť do hazardu, iste by Vás táto suma nemilo prekvapila.

 

Foto:  David Castillo Dominici / freedigitalphotos.net

About the author

You may also like

Takto zvýšite bezpečnosť jazdy na zasneženej vozovke

Veľa dopravných nehôd je zapríčinených nepozornosťou alebo podceňovaním